Bize Ulaşın
 +90 (850) 800 73 62
Gönder

Loncin LC80ZB35 Benzinli Su Motoru

GÜÇ 6,5 HP GİRİŞ - ÇIKIŞ ÖLÇÜSÜ 3" (PARMAK) - 3" (PARMAK) MAKSİMUM BASMA KAPASİTESİ 60,0 TON/SAAT MAKSİMUM BASMA YÜKSEKLİĞİ 35,0 M AĞIRLIK 30,0 KG ÖZELLİK GENEL AMAÇLI%0
İNDİRİM
1.499,00
1.499,00Loncın 3"" su motoru, tarımsal amaçlı sulama, sel mücadelesi, inşaat, kuyu operasyonları ve yüzme havuzları gibi pek çok kullanım alanına hitap etmektedir. Pompa gövdeleri hafif ama dayanıklı alüminyum alaşımdan imal edilmiştir. Sağlam dökme demir su çarkı ve difüzör, yüksek kaliteli seramik mekanik keçe ve düşük yağ seviyesi uyarı sistemleri mevcuttur.Loncın 2"" su motoru, tarımsal amaçlı sulama, sel mücadelesi, inşaat, kuyu operasyonları ve yüzme havuzları gibi pek çok kullanım alanına hitap etmektedir. Pompa gövdeleri hafif ama dayanıklı alüminyum alaşımdan imal edilmiştir. Sağlam dökme demir su çarkı ve difüzör, yüksek kaliteli seramik mekanik keçe ve düşük yağ seviyesi uyarı sistemleri mevcuttur.
ITAL A.Ş. güvencesiyle 3 yıl garantilidir. 

LONCİN
Kurulduğu 1993 yılından bugüne teknoloji ve kalitede öncü olmak felsefesi ile geliştirdiği tüm ürünlerde 100'ün üzerinde ülkede lider konumuna ulaşmış, kalite ve performansı ile kabul görmüştür.
4 zamanlı yatay ve dikey şaftlı motor üretimi konusunda dünyanın önde gelen markalarına farklı ürünler geliştirmiş ve sunulmuştur.
Çin'in ilk 500 firması arasında (235'inci) yer alan dev kuruluş, aynı zamanda kalite ve teknolojisi ile başta Amerika ve Avrupa olmak üzere birçok ülkede o ülkelerin gerektirdiği belge, sertifika ve kalite standartlara sahiptir. 150'si mühendis toplam 800 çalışanı ile yıllık 1.500.000 motor üretim kapasitesi ile kendi konusunda Çin'in lider firması olmayı başarmıştır.
 
 
 LCPower
LCPOWER; günümüzün en modern teknolojileri ile tasarlanmış birçok patente sahip yenilikçi motor teknolojisidir. Bu teknolojinin yaratıcısı LONCIN; LCPower AR-GE atılımı ile global motor pazarının en üst sıralarındaki yerini perçinlemiştir.
LCPower teknolojisinin gücü daha düşük emisyon ve yüksek performans ile çalışan motor içi  kontrolüne dayanmaktadır. Bu sayede güç tavizi vermeden, daha verimli ve daha yüksek performans sağlayan LCPower motorlar, EPA FAZ III emisyon kriterlerini de geride bırakmalıdır.
 
LCPower teknolojisinin temeli yanma odasının ve tutuşturma elemanlarının innovatif tasarımına dayanmaktadır.

4 ZAMANLI MOTOR İLE YAĞSIZ BENZİN KULLANIMI

© 2019 Rema Tarım Makinaları - Tüm Hakları Saklıdır.   |   Mega Dijital Medya