Bize Ulaşın
 +90 (850) 800 73 62
Gönder

Hyundai Turbo 760 Motorlu Testere

Motor Gücü: 3,4 Hp Silindir Hacmi: 54,5 cc Motor Tipi: 2 zamanlı hava soğutmalı Pala Uzunluğu: 45 cm Zincir Ölçüsü: 3/8 - 34 Diş Yakıt Depo Hacmi: 0,55 Lt Ağırlık: 5,75 Kg%4
İNDİRİM
1.299,00
1.249,00- Profesyonel kullanıma uygun güçlü motor
 - Kağıt hava filtresi
 - Walbro karbüratör ve filtre sistemi

Güç, dayanıklılık ve yüksek çalışma performansının eşsiz birlikteliği ile emsallerinden ayrılan Hyundai motorlu testereler, otomatik yağ pompası, güçlü krank-biyel kol mekanizması ve kullanıcıya çalışma esnasında yüksek konfor sunan eşsiz tasarımları ile dünyaca kabul görmüştür. Çift segmanlı piston ve dayanıklı silindirleri ile güçlü motor ve çelik-kauçuk kombinasyonlu anti-vibrasyon sistemleri sayesinde her türlü ev, bahçe, bağ uygulamaları ve çok amaçlı kullanımlar için idealdir.
 
 HYUNDAI

Bünyesinde bulunan tüm ürün ve hizmetleri müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyerek sunan Hyundai, çevrenin korunmasını öncelikli ilke olarak benimsemiş global bir markadır. Bu ekosistemin bir parçası olan İtal A.Ş., değerli bayileri ve servisleriyle, Hyundai ürünlerini tercih eden tüm müşterileri için daha iyi bir gelecek sunmayı hedeflemektedir.
 

KALİTELİ ÜRÜN, KALİTELİ HİZMET

ITAL A.Ş. kuruluşundan bugune, tarım ve bahçe makinaları ve güç ürünleri pazarında temsilcilik faaliyetlerinde bulunduğu tüm markaların ürünlerini Türkiye pazarıyla buluşturmak, satış ve ilgili tüm destek hizmetlerini kusursuz şekilde yerine getirerek bayi, servis ve tedarikçileri ile uzun soluklu ve kalıcı işbirlikleri geliştirmeyi amaç edinmiştir.

 

 

TÜM HİZMET BİRİMLERİNDE KALİTE

Bugün, toplam 5000 m² kapalı depolama alanı ve 1000m² ofis alanından oluşan tesislerinde uzmanlardan kurulu 30 kişilik dinamik kadrosuyla ISO 9001 kalite yönetim sistemi esaslarına uygun şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

  

İLERİ İŞ YÖNETİM SİSTEMLERİ

6000’in üzerinde farklı malzeme kaleminden oluşan toplam stoğu her daim 100.000 adetlik stok seviyesindeki ITAL servis parçaları ile başta Avrupa ve Amerika olmak üzere toplam 5 kıtada 30’un üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır.


hyundaı GÜÇ ÜRÜNLERİ ile ilgili görsel sonucu


© 2019 Rema Tarım Makinaları - Tüm Hakları Saklıdır.   |   Mega Dijital Medya