Bize Ulaşın
 +90 (850) 800 73 62
Gönder

Hyundai HYD.52 Toprak Burgu Makinesi

MOTOR GÜCÜ 2.1 HP SİLİNDİR HACMİ 51.7 CC MOTOR TİPİ 2 ZAMANLI BURGU ÇAPI 20 CM STANDART 10-15-25-30 (OPSİYONEL) BURGU DERİNLİĞİ 90 CM AĞIRLIK 9 KG%0
İNDİRİM
1.399,00
1.399,00 Balata Tipi Pabuçlu, Santrifüj
 Yakıt Depo Hacmi 1 litre
 Redüksiyon oranı 25:1
 Burgu Çapı  20 cm
 
Hyundai HYD.52 Toprak burgu makinesi sert ve kuru topraklarda dahi yüksek verim ve performans ile çalışmak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Güçlü motoru ve dayanıklı şanzımanı ile hem düz hem de engebeli arazilerde her türlü çukur açma işi için idealdir.
 
Tutma Kolu
Tutma kolu özel kaydırmaz malzeme ile kaplanmıştır. Bu sayede kullanıcının makineye tam hakimiyeti sağlanır. Kol üzerine konumlandırılan motor durdurma ve tetik tertibatı kullanım rahatlığını en üst seviyeye taşır.
 
Dayanıklı Dişli Kutusu
Dayanıklı dişli kutusu motor gücünü en az kayıp ile burguya aktarır.
 
Kolay Burgu bağlantısı
Kullanıcı dostu kolay burgu bağlantısı sayesinde zahmetsizce burgu değişimi imkanlıdır. Tek pim ile sabitlenen burgunun takılıp sökülmesi saniyeler içerisinde gerçekleşir.

HYUNDAI

Bünyesinde bulunan tüm ürün ve hizmetleri müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyerek sunan Hyundai, çevrenin korunmasını öncelikli ilke olarak benimsemiş global bir markadır. Bu ekosistemin bir parçası olan İtal A.Ş., değerli bayileri ve servisleriyle, Hyundai ürünlerini tercih eden tüm müşterileri için daha iyi bir gelecek sunmayı hedeflemektedir.
 

KALİTELİ ÜRÜN, KALİTELİ HİZMET
 

ITAL A.Ş. kuruluşundan bugune, tarım ve bahçe makinaları ve güç ürünleri pazarında temsilcilik faaliyetlerinde bulunduğu tüm markaların ürünlerini Türkiye pazarıyla buluşturmak, satış ve ilgili tüm destek hizmetlerini kusursuz şekilde yerine getirerek bayi, servis ve tedarikçileri ile uzun soluklu ve kalıcı işbirlikleri geliştirmeyi amaç edinmiştir.© 2019 Rema Tarım Makinaları - Tüm Hakları Saklıdır.   |   Mega Dijital Medya