Bize Ulaşın
 +90 (850) 800 73 62
Gönder

Hyundai HYC60LI Akülü Motorlu Testere

GÜÇ YÖNETİMİ: PİL GÜÇ: 58 VOLT YÜKSÜZ ÇALIŞMA SÜRESİ: 80 DAKİKA PİL ŞARJ SÜRESİ: 27 DAKİKA PALA UZUNLUĞU: 40 CM ZİNCİR: 91/26 DİŞ%7
İNDİRİM
1.499,00
1.399,00GENEL ÖZELLİKLERİ 
  • Verimli bir şekilde kütük kesme ve uzun ömürlü kullanım için Oregon pala ve zincire sahiptir.
  • Tekerleklerden kaynaklanan yaralanmaları önlemek için Anti-Kick emniyet freni mevcut.
  • Uzun zincir ve pala ömrü için otomatik zincir yağlama özelliğine sahiptir.
  • Hızlı ve kolay bakım için aletsiz zincir ayarlayıcı mevcuttur.
  • Fırçasız motor özelliği ile küçük benzinli testere ile aynı performası sağlar.
  • Son derece sessiz aile ve komşulara rahatsızlık vermez.
  • Kablo yok, benzin yok, kirlilik yok sadece pili şarj edin ve kullanmaya hazırlanın.
 

Hyundai HYC60LI Akülü Motorlu Testere, Hyundai'nin şarj edilebilir düşük bakım gerektiren Lityum iyon akülü zincirli testeresidir. Ağaçları ve çalıları budama ve kütükleri kesmek için idealdir. Fırçasız motoru sayesinde elektrikli testerelere ve küçük benzinli testerelere benzer performans sunmaktadır. Oregon çubuğu ve zinciri sayesinde çalıları ve ağaçları kesmek için hafif bir çalışma yapar. Yüksek hızlı zincir yapısı ile işinizi rahat ve verimli hale getirir.
Hyundai HYC60LI Akülü Motorlu Testere kullanımı basit hale getirmek için otomatik zincir gerdirme ve yağlama özellikleri sunar. Bu özellikleri sayesinde performansını en üst seviyeye çıkarır ve bahçedeki kesintileri en aza indirir. Ayrıca Oregon düşük geri tepme zincir freninin bulunması zincirin hemen durdurulmasını ve kontrol altına alınmasını sağlar. Böylece kullanıcılara güvenli kesim yapma imkanı sağlar.
 
Hyundai HYC60LI Akülü Motorlu Testerenin benzinli testerelere göre avantajı; düşük gürültü seviyesi, iple çekme işlemleri sırasında sorun çıkmaması, 2 zamanlı motor yağına gerek duymamasıdır. Elektrikli testerelerde kesmek ve gezmek için 230 v elektrik kablosu yoktur ve kablo uzunluğuyla sınırlandırılmaz.

Batrya ile çalışan motorlu testere, benzinli testerelere göre daha büyük avantajlara sahiptir. Yanıcı benzinle uğraşmak ve saklamak zorunda değilsiniz. Çalışma sırasında düşük gürültü seviyesi ile aile ve koşularınızı rahatsız etmeyi en aza indirirsiniz. Geri çekme hareketi olmadan başlamanıza yardımcı olur ve bu esnada oluşan kazalar konusunda endişe duymazsınız. 
Elektrikli testereler ile karşılaştırdığımızda kesilecek ya da takılacak bir kablo yoktur. Ayrıca kablo uzunluğu ile sınırlı kalmazsınız.

HYUNDAI GÜÇ ÜRÜNLERİ LOGO ile ilgili görsel sonucu

© 2019 Rema Tarım Makinaları - Tüm Hakları Saklıdır.   |   Mega Dijital Medya