Bize Ulaşın
 +90 (850) 800 73 62
Gönder

Hyundai C3805 Elektrikli Çim Biçme Makinesi

MOTOR GÜCÜ 1600 W ŞASE TİPİ PLASTİK MOTOR TİPİ ELEKTRİKLİ KESİM GENİŞLİĞİ 38 CM YÜKSEKLİK AYARI MERKEZİ SEPET HACMİ 45 LİTRE KULLANIM ŞEKLİ İTMELİ%0
İNDİRİM
729,00
729,00 Motor Gücü 1600 w
 Çalışma Alanı 400 m²-800 m²
 Şase Tipi Plastik
 Kullanım Şekli İtmeli
 Kesim Genişliği 38 cm
 Kesim Yüksekliği 25-65 mm
 Motor Tipi Elektrikli
 Çim Sepeti Hacmi 45 lt
 Ağırlık 12,5 kg

 HYUNDAI ÇİM BİÇME MAKİNELERİ

Hyundai çim biçme makineleri dayanıklı şaseleri ve motor tertibatıyla uzun ömürlü kullanımı garanti eder.

Kesim yükseklik ayarını Merkezi olarak pratik bir şekilde yapabiliriz. Biçilecek alanın metrekaresine uygun kapasiteli ürünü seçerek çalışma sürenizi kısaltıp, iş verimini arttırabilirsiniz. Çim parçalama özelliği olan modeller ile bahçenizin bakımına da extra katkı sağlamış olursunuz. HYUNDAI C3805 ÇİM BİÇME MAKİNESİ

Dayanıklı, polipropilen malzemeden imal özel gövdesi ve davlumbaz tasarımı sayesinde üst düzeyde çim toplama özelliğine sahip olan HYUNDAI elektrikli çim biçme makinaları, emsalsiz motor gücü/bıçak çapı oranları sayesinde en zorlu çim biçme işlerinin üstesinden kolaylıkla gelir. Geniş, plastik çim sepetleri, özel çim tipi tekerleklerinin yanı sıra kademeli merkezi tekerlek yükseklik ayar özellikleri sayesinde yüksek düzeyde kullanım rahatlığı sunar. Ergonomik itme kolları, kolay taşınabilir yapıları ve yüksek manevra yetenekleri sunan özel tasarımları sayesinde kendi sınıfı ürünler arasında eşsizdir. 

Polipropilen malzemeden üretilen kompakt ve dayanıklı gövdesi, güçlü ve sessiz elektrik motorları ile 1000 m ‘ye kadar alanlarda kullanım için idealdir. Geniş çim sepeti, özel çim tipi tekerlekleri, ergonomik itme kolları, ve yüksek manevra yeteneği sunan özel tasarımı sayesinde yüksek düzeyde kullanım rahatlığı sunar.


HYUNDAİ

Bünyesinde bulunan tüm ürün ve hizmetleri müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyerek sunan Hyundai, çevrenin korunmasını öncelikli ilke olarak benimsemiş global bir markadır. Bu ekosistemin bir parçası olan İtal A.Ş., değerli bayileri ve servisleriyle, Hyundai ürünlerini tercih eden tüm müşterileri için daha iyi bir gelecek sunmayı hedeflemektedir.
 

KALİTELİ ÜRÜN, KALİTELİ HİZMET

ITAL A.Ş. kuruluşundan bugune, tarım ve bahçe makinaları ve güç ürünleri pazarında temsilcilik faaliyetlerinde bulunduğu tüm markaların ürünlerini Türkiye pazarıyla buluşturmak, satış ve ilgili tüm destek hizmetlerini kusursuz şekilde yerine getirerek bayi, servis ve tedarikçileri ile uzun soluklu ve kalıcı işbirlikleri geliştirmeyi amaç edinmiştir.


© 2019 Rema Tarım Makinaları - Tüm Hakları Saklıdır.   |   Mega Dijital Medya